Dzień Edukacji Narodowej

Dnia 14.10.2019 r. w Przedszkolu odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uroczystość rozpoczęła się od przemówienia zastępcy dyrektora, która przywitała wszystkich nauczycieli i pracowników. Następnie przekazała głos dzieciom. Przedstawienie przygotowały dzieci z grupy: Pszczółki, Żabki i Smerfy pod kierunkiem pań: Małgorzaty Główczewskiej i Grażyny Szczęch. Swój debiut sceniczny miały też maluszki z grupy Biedronki. Młodzi artyści piosenką, wierszem i tańcem uświetnili ten wyjątkowy dzień. Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku naszych nauczycieli.

den2 den1
den3 den4

Po występach artystycznych dzieci, głos zabrała p. dyrektor, która przekazała pracownikom przedszkola najlepsze życzenia oraz wręczyła nagrody.