Czytanie na dywanie

Wszystkie dzieci wiedzą, że bajki to ciekawe  przygody, wspaniałe opowieści, doskonały sposób na spędzenie czasu, dlatego tak bardzo ucieszyliśmy się kiedy odwiedzili nas uczniowie z klasy 7c ze Szkoły Podstawowej nr 2 i zaproponowali nam: „Pszczółkom”, „Biedronkom” i „Żabkom”, wspólne odkrywanie przygód bajkowych  bohaterów. Przedszkolacy wysłuchali opowieści o: „Żabce co bała się wody”, „Żabce i bocianie” oraz „Urodzinowej uroczystości”.
Wychowawczynią Moniki, Alana, Amadeusza, Adama i Mateusza, czyli naszych lektorów, jest  pani Urszula Sobczyk . Uczniowie prócz bajek przygotowali dla przedszkolaków wesołe zabawy, wspólne prace plastyczne, obdarowali również każde dziecko książeczką i słodkościami. W podziękowaniu za miłe chwile przedszkolacy wręczyli starszym kolegom i koleżance wesołe dyplom i słodkie zajączki wielkanocne. Bardzo dziękujemy pani Urszuli Sobczyk i młodzieży za zaproszenie nas do udziału w projekcie .
IMG_20180216_095727
IMG_20180302_095532