Dzień w kolorze pomarańczowym

W czwartkowe przedpołudnie, 25 maja, na zaproszenie Starosty Drawskiego Pana Stanisława Kuczyńskiego, dzieci z naszego przedszkola brały udział w Dniu Otwartym Starostwa Powiatowego połączonym z Dniem Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną. Wydarzenie zapoczątkował tradycyjny przemarsz ulicami Drawska kolorowego korowodu. Wyruszyliśmy z Placu Konstytucji i ulicami miasta dotarliśmy do siedziby Starostwa, gdzie miała miejsce dalsza część uroczystości. Tutaj nasze dzieci zaprezentowały swoje umiejętności wokalne i recytatorskie. Kolejnym punktem programu było zwiedzanie stoisk, zabawy na dmuchanych zamkach, ozdabianie i zjadanie przepysznych babeczek, jabłek, malowanie buzi, oglądanie pojazdów strażackich. Dzieci zostały również obdarowane kredkami i kolorowankami „Jezioro tajemnic”. Po tylu wrażeniach, już troszkę zmęczeni ale bardzo zadowoleni wróciliśmy do przedszkola.

Dziękujemy bardzo i obiecujemy, że za rok pojawimy się również.