Dzień Edukacji Narodowej

W tym roku ze względu na trwającą pandemię Dzień Edukacji Narodowej obchodzimy inaczej. Jednak już od rana przyjmujemy życzenia od naszych podopiecznych, rodziców i zwierzchników. Spotkały nas też miłe niespodzianki. Grupa Misie wraz
z wychowawczynią przygotowała dla wszystkich pracowników przedszkola własnoręcznie wykonane upominki.
Dziękujemy!!! 🙂
Ponieważ w tym roku nie możemy się spotkać i wspólnie uczcić ten dzień, więc za pośrednictwem naszej strony przesyłamy wszystkim emerytom i rencistom naszego przedszkola najserdeczniejsze życzenia. Dziękujemy Wam za pierwsze krople wiedzy, pierwsze przedstawienia, za wszystkie uśmiechy, uściski, zabawy, za wielkie przygody i te małe sprawy, za każdy dzień w przedszkolu. Życzymy Wam z całego serca po stokroć zdrowia oraz niewyczerpanych sił i energii, byśmy znowu mogli się spotkać w pełnym gronie. Wszystkiego najlepszego!!!

den1