Uczymy się żyć bezpiecznie

W sierpniu  we współpracy z przedstawicielem Stowarzyszenia Żarek panem Michałem Walkiewiczem nasze przedszkolaki uczyły się bezpiecznych zachowań  w różnych sytuacjach życiowych, np. nad wodą czy w sieci internetowej. Doskonaliły też umiejętności profilaktyczne przeciwdziałające zakażeniu koronawirusem. Ćwiczyły umiejętność udzielania pierwszej pomocy.

Nabyte umiejętności utrwalały również we wrześniu. Wynikami tych działań były prace plastyczne. W podziękowaniu za aktywny udział w akcji Stowarzyszenie Żarek przekazało dzieciom książeczki „Bezpieczne Dzieciaki” oraz kolorowanki
o znakach drogowych.  Dziękujemy członkom stowarzyszenia za pomoc  w edukacji  naszych przedszkolaków i piękne nagrody.

g4

c1 c2