Nasi goście

We wtorek 31.05.2016roku,  na zaproszenie Pani Ani Brumer i Wiesi Magac,  przedszkole przy ul. Chrobrego odwiedzili przedszkolacy z Ośrodka Edukacyjno- Terapeutycznego w Bobrowie oddział w Drawsku Pomorskim. W podziękowaniu za ciekawe zajęcia, przeprowadzone  przez nauczycielkę panią Anię Magac, nauczycielki przygotowały dla dzieci ciekawe zabawy w zgadywanie, zabawy w kole przy piosenkach oraz zabawy z chustą animacyjną. Goście zwiedzili również pomieszczenia należące do grupy Biedronek i Pszczółek. Następnie wspólnie  uczestniczyli w zabawach na świeżym powietrzu na terenie ogrodu przedszkolnego. Dziękujemy bardzo serdecznie za współpracę i mamy nadzieję, że w przyszłym roku szkolnym będzie ona jeszcze bardziej owocna.