Kolorowa wycieczka

W piękny, słoneczny dzień – 13 kwietnia, dzieci z grupy II i IV, „Biedronki” i „Pszczółki” wyruszyły autokarem na wycieczkę do Złocieńca, do Sali Zabaw „Bajka”. Na miejscu przywitała nas właścicielka – pani Monika, która zapoznała naszych przedszkolaków z zasadami bezpieczeństwo obowiązującymi w czasie pobytu w tym kolorowym i magicznym miejscu  i zaprosiła wszystkie dzieci do wesołej zabawy. Nasi przedszkolacy bawili się na trzypoziomowej konstrukcji z przeszkodami i zjeżdżalnią, w basenie z piłeczkami, jeździli samochodzikami. Najwięcej emocji wzbudziła jednak interaktywna podłoga, gdzie wyświetlony obraz reagował na ruchy dzieci.

Dziękujemy bardzo Państwu Annie i Krzysztofowi Magac, którzy zorganizowali nam tę wycieczkę oraz umożliwili bezpłatny przejazd.