„Wiosna w błękitnej sukience”

15 kwietnia został rozstrzygnięty konkurs plastyczny „Wiosna w błękitnej sukience” organizowany przez panią Karolinę Martusiewicz. Ideą konkursu było zwrócenie uwagi na piękno otaczającego nas świata, a przede wszystkim urokliwej pory roku.

         Do konkursu zostało zgłoszonych 45 prac plastycznych, z przedszkola przy ul. Obrońców Westerplatte, z ul. Chrobrego oraz oddziały przedszkolne przy Szkole Podstawowej, wykonanych przez dzieci w wieku przedszkolnym. Komisja konkursowa w składzie: dzieci z wszystkich grup wiekowych, rodzice oraz pracownicy przedszkola oceniając wrzucały swój żeton – głos, na wybraną pracę. Komisja wzięła pod uwagę następujące kryteria: zgodność pracy z tematem, umiejętność doboru różnych technik plastycznych, estetykę i własnoręczność wykonania pracy przez dziecko oraz ogólny wyraz artystyczny. Wszystkie prace były na bardzo wysokim poziomie, zachwycały kolorystyką, różnorodnością technik i pomysłowością.

Uroczyste wręczenie nagród zwycięzcom konkursu odbyło się w przedszkolu przy ul. B. Chrobrego. Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu i ich opiekunom.

LAUREACI

W kategorii – głosy dzieci:

  1. Gabriela Ilczyszyn – 3 lata
  2. Lena Rudzińska – 5 lat
  3. Hanna Ostapowicz – 4 lata

W kategorii – głosy rodziców:

  1. Aurelia Matusiak – 3 lata (nagroda w dwóch kategoriach)
  2. Zuzanna Magac – 4 lata
  3. Martyna Wieczorek – 5 lat

W kategorii głosy pracowników przedszkola:

  1. Lena Martusiewicz – 4 lata
  2. Amelia Majerowska – 3 lata
  3. Antonina Dienst – 3 lata

Wszystkie dzieci otrzymały dyplomy za udział w konkursie i drobne upominki.