Pożegnanie nauczycieli

W poniedziałek 25 czerwca 2018 roku w naszym Przedszkolu pożegnaliśmy dwie wspaniałe nauczycielki, które postanowiły przejść na zasłużoną emeryturę – pani wicedyrektor Mirosława Wilga oraz pani Halina Martusiewicz. Podczas spotkania pożegnalnego, pani dyrektor Lidia Sawka podziękowała za długie  lata pracy nauczycielek. W przemówieniach podkreślała ciepło, serdeczność i zasługi koleżanek odchodzących  na emeryturę .
W imieniu grona pedagogicznego i pracowników przedszkola wspaniałe koleżanki pożegnała, następna w kolejce na emeryturę, Grażyna Szczęch, zaś w imieniu ZNP podziękowania i życzenia złożyła Wiesława Magac.  Były kwiaty, uśmiechy i łzy wzruszenia. Wcześniej , w piątek, w   imieniu dzieci i  rodziców pożegnała nauczycielki  pani Alicja Godoń – przewodnicząca Rady Rodziców.
Oprócz naszych koleżanek , na zasłużoną emeryturę odchodzi również nauczycielka , które całe swoje zawodowe spędziła w Przedszkolu przy ul.Obrońców Westerplatte pani Halina Malawska, oraz dwie panie z obsługi – Stanisława Wronkowska i Małgorzata Żuk.

Wspaniałym koleżankom – już na emeryturze życzymy samych słonecznych dni w życiu niezawodnego zdrowia, siły i czasu na realizację swoich pasji oraz marzeń.

DSCF8503   DSCF8520