Kolorowy happening

Z okazji Dnia Godności Osób Niepełnosprawnych  Stowarzyszenie OREW Gudowo zorganizowało 5 maja happening w parku Chopina w Drawsku Pomorskim. Na uczestników czekało mnóstwo atrakcji – podziwianie występów artystycznych prowadzonych przez zabawnych klownów.
Wśród atrakcji było również malowanie twarzy przez prowadzących, skręcanie balonów
oraz zabawy ruchowe z chustą animacyjną. Duże zainteresowanie wśród dzieci wzbudził pokaz lotów dużych baniek mydlanych. Przedszkolacy, tak jak inni uczestnicy happeningu, zagościli również w kąciku rękodzielniczym przygotowując dla siebie piękne kwiaty. Dla łasuchów była przygotowana słodka niespodzianka w postaci waty cukrowej. Sprzyjająca pogoda i radosna atmosfera, spowodowały, że pozytywny nastrój udzielał się każdemu uczestnikowi.